20 kwietnia rozpoczęliśmy kurs „Spawanie metodą MAG w pracach instalacyjno-montażowych”.
Szkolimy jako certyfikowany ośrodek Sieci Badawczej Łukasiewicz – Górnośląskiego Instytutu Technologicznego (GIT).
Po zdanym egzaminie uczestnicy otrzymają oficjalną książeczkę spawacza oraz pełne uprawnienia do wykonywania zawodu.
Wszystkim kursantom życzymy powodzenia!